Skip links

Situace ve farnosti od 12. října 2020

Vzhledem k omezení počtu účastníků bohoslužeb na 10 nebudou veřejné bohoslužby. Otec biskup Vojtěch dává dispenz od nedělní účasti na mši sv. Máme samozřejmě slavit neděli, nejlépe bohoslužbou slova v rodině nebo malém společenství, případně prožít mši skrze televizi Noe, rádio Proglas nebo se připojit ke mši sv. on-line.

Od neděle 18. října 2020 bude možnost přijetí eucharistie, případně slavení svátosti smíření při tiché adoraci od 10 do 11 hodin dopoledne a od 16 do 18 hodin odpoledne. V pracovní dny bude od zítřka tato možnost od 17 do 18 hodin.
Kněží odslouží v příslušný den zadané úmysly mší sv. Budou je slavit v malém společenství, je též možné se s nimi osobně domluvit. Můžete se duchovně připojit ke mši sv. za naši farnost, kterou bude sloužit farář Jan v neděli v 9 hodin v kostele.
Kromě časů tiché adorace bude kostel otevřen od pondělí do soboty od 10 do 17 hodin, v neděli od 12 do 16 hodin
Veškeré pravidelné akce ve větších skupinách se až do odvolání ruší, příští neděli též neproběhne obvyklá akce Misijní koláč. Plánovaná sbírka na misie se přesouvá na pozdější termín.

Podporujme se modlitbou i konkrétní pomocí, aby nás tato náročná doba zkoušky nezlomila, ale více spojila s naším Pánem i mezi sebou navzájem!